تیتر خبرها

دعای قوی بخت گشایی خواستگار ازدواج

دعای قوی بخت گشایی خواستگار ازدواج

بازکردن بخت، جذب خواستگار و ازدواج توسط دعا های قرآنی امکانپذیر است. دعای مجرب برای باز شدن بخت دختران و آمدن خواستگار برای آنها که منجر به ازدواجشان با پسری که مد نظرشان است را می توانید از سایت میکائیل دریافت کنید. برای خواندن دعای بخت گشایی مخصوص دختران مجرد و زنان مطلقه باید آداب و شرایط دعا را که همان پاکی و طهارت است رعایت کنید. پس با ما همراه باشید.

دعای مجرب برای ازدواج

امیرالمومنین علیه السلام میگویند: هر آن کسی که طالب ازدواج هست، اول از همه باید دو رکعت نماز اداکرده و در هر رکعت سوره فاتحه و سوره یس را خوانده و پس از پایان نماز و دعا این دعا را نیز بخواند. این دعا یک مناجات با پروردگار است که در آن خواستار یک همسر صالح و مطابق میل خود هستید.

اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی زَوْجَهً صَالِحَهً وَدُوداً وَلُوداً شَکُوراً قَنُوعاً غَیُوراً إِنْ أَحْسَنْتُ شَکَرَتْ وَ إِنْ أَسَأْتُ غَفَرَتْ وَ إِنْ ذَکَرْتُ اللَّهَ تَعَالَی أَعَانَتْ وَ إِنْ نَسِیتُ ذَکَّرَتْ وَ إِنْ خَرَجْتُ مِنْ عِنْدِهَا حَفِظَتْ وَ إِنْ دَخَلْتُ عَلَیْهَا سُرَّتْ وَ إِنْ أَمَرْتُهَا أَطَاعَتْنِی وَ إِنْ أَقْسَمْتُ عَلَیْهَا أَبَرَّتْ قَسَمِی وَ إِنْ غَضِبْتُ عَلَیْهَا أَرْضَتْنِی یَا ذَا الْجَلَالِ وَ الْإِکْرَامِ هَبْ لِی ذَلِکَ فَإِنَّمَا أَسْأَلُکَ وَ لَا أَجِدُ إِلَّا مَا قَسَمْتَ لِی. فَمَنْ فَعَلَ ذَلِکَ أَعْطَاهُ اللَّهُ مَا سَأَلَ ثُمَّ إِذَا زُفَّتْ إِلَیْهِ وَ دَخَلَتْ عَلَیْهِ فَلْیُصَلِّ رَکْعَتَیْنِ ثُمَّ لْیَمْسَحْ یَدَهُ عَلَی نَاصِیَتِهَا وَ لْیَقُلِ:اللَّهُمَّ بَارِکْ لِی فِی أَهْلِی وَ بَارِکْ لَهَا فِیَّ وَ مَا جَمَعْتَ بَیْنَنَا فَاجْمَعْ بَیْنَنَا فِی خَیْرٍ وَ یُمْنٍ وَ بَرَکَهٍ وَ إِنْ جَعَلْتَهَا فُرْقَهً فَاجْعَلْهَا فُرْقَهً إِلَی خَیْر.

برخی دیگر معتقدند که پایندی و تلاوت مداوم آیه 21 سوره مبارکه روم نیز برای ازدواج و جذب همسر مناسب بسیار مجرب است. «وَ مِنْ آیاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَکُمْ مِنْ أَنْفُسِکُمْ أَزْواجاً لِتَسْکُنُوا إِلَیْها وَ جَعَلَ بَیْنَکُمْ مَوَدَّهً وَ رَحْمَهً إِنَّ فِی ذلِکَ لَآیاتٍ لِقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ». ترجمه آیه:  از نشانه‏‌هاى خداوندی این نز هست که همسرانى از جنس خودتان براىتان آفرید، تا شما در کنار آنها آرامش پیدا کرده، و در میان خود مودت و رحمت قرار دهید، در این نشانه‌‏هایى است براى گروهى که تفکر می‌کنند.

دعای مجرب برای بخت گشایی و پیدا شدن خواستگار دختران

یکی از آیاتی که برای بخت گشایی دختران و پسران و همچنین جلب خواستگار بسیار توصیه شده است آیه 224 سوره مبارکه قصص است. با خواندن این آیه بصورت مداوم بخت شما باز شده و خواستگار یا دختر مورد علاقه تان جذب شما شده  و این اقدام منجر به ازدواج شما نیز می گردد. این آیه همان آیه ای است که زمانیکه حضرت موسی (ع) خسته و گرسنه بود، آن را خواند و حضرت شعیب (ع) دختر خود را به سوی او فرستاد و این امر باعث ازدواج بین آنها گردید. آیه این است: «رَبِ ِانّی لِما اَنزَلتَ اِلیَّ مِن خَیرٍ فَقیر».

در بسیاری از روایات نیز ذکر شده است که خواندن آیه های 131 و 132 سوره مبارکه طه نیز منجر به باز شدن بخت و پیدا شدن خواستگار می گردد. «وَلَا تَمُدَّنَّ عَیْنَیْکَ إِلَى مَا مَتَّعْنَا بِهِ أَزْوَاجًا مِّنْهُمْ زَهْرَهَ الْحَیَاهِ الدُّنیَا لِنَفْتِنَهُمْ فِیهِ وَرِزْقُ رَبِّکَ خَیْرٌ وَأَبْقَى ﴿۱۳۱﴾ وَأْمُرْ أَهْلَکَ بِالصَّلَاهِ وَاصْطَبِرْ عَلَیْهَا لَا نَسْأَلُکَ رِزْقًا نَّحْنُ نَرْزُقُکَ وَالْعَاقِبَهُ لِلتَّقْوَى ﴿۱۳۲﴾»

در روایات زیادی نیز گفته شده است که چنانچه دختری بختش بسته باشد یعنی با رسیدن به سن ازدواج هیچ خواستگاری نداشته باشد. و یا دختری به سن ازدواج رسیده و هیچ خواستگاری ندارد، یا شخصی را مد نظر دارد اما او پا پیش نمی گذارد. در هنگام نماز و موقع قنوت و سجده آیه 74 سوره فرقان را بخواند. «رَبّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیّاتِنا قُرّهَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ إِمامًا».

روش جذب خواستار زیاد

یکی از بهترین روش های جلب خواستگار و بخت گشایی دختران و پسران تلاوت کردن آیه 29 و 30 سوره مبارکه فاطر است که شخص باید به طور مداوم در مدت 40 روز بر آن پایبندی کند. بهترین زمان برای خواندن این دعاها بعد از خواندن نماز های فرض است. «انَّ الَّذِینَ یَتْلُونَ کِتابَ اللّهِ وَ أَقامُوا الصَّلاهَ وَ أَنْفَقُوا مِمّا رَزَقْناهُمْ سِرّاً وَ عَلانِیَهً یَرْجُونَ تِجارَهً لَنْ تَبُورَ لِیُوَفِّیَهُمْ أُجُورَهُمْ وَ یَزِیدَهُمْ مِنْ فَضْلِهِ إِنَّهُ غَفُورٌ شَکُورٌ».

همچنین اگر میخواهید خواستگار های زیادی داشته باشید، و یا در ازدواجتان آسانی و گشایش پیش بیاید. به ترتیب سوره های زیر را تلاوت کند. به امر خدا چنان برای او خواستگار می آید که هیچ جایی برای نشستن نباشد. و یا اگر در امر ازدواج سختی و مشکلات باشد با خواندن این سوره ها امر ازدواج تسهیل و مشکلات رفع می شوند.

  • سوره الفلق (7مرتبه)
  • سوره الناس (7مرتبه)
  • سوره الإخلاص (71مرتبه)
  • سوره طه (2مرتبه)
  • سوره الکافرون (1مرتبه)

دعای جذب پسر

برای جذب پسر مورد علاقه خود و ایجاد محبت در قلب او، که باعث شود به خواستگاری شما بیاید و با شما ازدواج کند سوره مبارکه انشراح را بسیار بخوانید. «بسم الله الرحمن الرحیم الم نشرح لک صدرک یا مجید ووضعنا عنک وزرک یا مجید الذی انقض ظهرک یا قدیر یسرا امری و رفعنا لک ذکرک یا رافع الق محبتی فی قلب ( اسم طرف و اسم مادرش مثل مریم بنت زهره) فان مع العسر یسرا یا مجید ان مع العسر یسرا یا میسر و یسر اموری فاذا فرغت فانصب یا مجید و الی ربک فارغب فقال انی اجبت حب الخیر اللهم اقض حوائجی. »

همچنین برای افزایش عشق، دوستی، مهر و محبت آیه 74 سوره مبارکه بقره را به کثرت بخوانید. پایندی بر این آیه مبارکه مهر و محبت شما را در دل خلایق می اندازد. «ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُکُمْ مِنْ بَعْدِ ذَلِکَ فَهِیَ کَالْحِجَارَهِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَهً وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَهِ لَمَا یَتَفَجَّرُ مِنْهُ الْأَنْهَارُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَشَّقَّقُ فَیَخْرُجُ مِنْهُ الْمَاءُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَهْبِطُ مِنْ خَشْیَهِ اللَّهِ وَمَا اللَّهُ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ ».

مطلب پیشنهادی

دعای مجرب جذب مشتری فوری

دعای مجرب جذب مشتری فوری

دعای مجرب جذب مشتری فوری به نام خداوند بلند مرتبه صاحب ارزاق زمینی و آسمانی، …

یک دیدگاه

  1. بازتاب ها: دعای محبت مجرب جهت برگشت معشوق - میکائیل - علوم غریبه متافیزیک طلسم و جادو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *